İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
PROFESYONEL SERİ
VPL-FH500L
Fiyat Sorunuz

Ad
SONY VPL-FH500L PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
7.000,00

Çözünürlük
1920x1200

Kontrast
2500:1

Network
Kontrol

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Yok

Kasa Ölçüsü
530 mm x 213 mm x 545 mm

Ağırlık
20,00 Kg.

Açıklama

Ultra yüksek parlaklık ve düşük bakım - Her ortam için mükemmel performans

VPL-FH500L'nin olağanüstü özellikler portföyü, en zorlu ortamlarda bile sınıf lideri yansıtma performansı sunmasını sağlar. 7000 Lümenlik Renkli Işık Çıkışı parlaklığı, yakınlaştırma özelliği ve geniş lens kaydırma aralığı, bu projektörün diğer projektörlerin zorluk yaşayacağı yüksek ortam ışığının olduğu yerlerde bile en net görüntüyü sunmasını sağlar.

Kurulduktan sonra VPL-FH500L, olağanüstü görüntü özelliklerine ve uzun ömre sahip olarak Toplam Sahip Olma Maliyetinin düşmesine olanak sağlar. Sony'nin BrightEra teknolojisi, LCD panelleri zararlı ultraviyole ışığa karşı koruyarak sistem ömrü boyunca renk saflığını artırır ve korur. Otomatik değiştirilen çift lamba ve senkron lamba ve filtre değiştirme dönemleri gibi akıllı özellikler, bakım maliyetlerini ve çalışılmayan süreyi azaltır. 

Sunum yapan kişiye kolaylık sağlayan harici monitör bağlantısı ve geniş bir giriş aralığının yanı sıra yan yana görüntü yansıtma ve DICOM tıbbi eğitimi gibi gelişmiş projeksiyon özelliklerine sahip olan VPL-FH500L, en yüksek kalitenin en kullanışlı ve esnek şekilde sunulmasını gerektiren mekanlar için ideal projektör tercihidir.


İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved