İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
LAZER LCD PROJEKSİYON
VPL-FHZ700L
Fiyat Sorunuz

Ad
SONY VPL-FHZ700L LAZER PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
7.000,00

Çözünürlük
1920x1200

Kontrast
8000:1

Lazer Ömrü
20.000,00 Saat

Network
Kontrol

Keystone
Dikey / Yatay

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Yok

Kasa Ölçüsü
530 mm x 213 mm x 545 mm

Ağırlık
22,00 Kg.

Açıklama

Dünyanın en parlak* 3LCD projektörü, uzun ömürlü lazer ışık kaynağına sahiptir ve yüksek WUXGA görüntü kalitesi, çok yönlü kurulum seçenekleri ve düşük çalıştırma maliyetleri sunar.

VPL-FHZ700L, olağanüstü görüntü kalitesini ve parlaklığı lazer projeksiyonun güvenilirliği, uzun çalışma ömrü ve azaltılmış çalıştırma maliyetleriyle bir araya getiriyor.

Sınıfında lider 7000 lümen parlaklıkla canlı, daha parlak görüntüler sunan VPL-FHZ700L, 20.000* saat nominal çalışma süresine sahip güçlü, yüksek verimli bir lazer ışık kaynağına sahiptir.

Lambanın ısınmasını ya da soğumasını beklemek gerekmediği için projektörü anında açıp kapatabilirsiniz. Uzun ömürlü 3LCD panel ve gelişmiş filtre sistemiyle lazer ışık kaynağı, daha az düzenli bakım gerektirir. Ayrıca çeşitli enerji tasarrufu özellikleri, geleneksel projektörlere kıyasla kullanım ömrü boyunca sahip olma maliyetini azaltmaya katkı sağlar.

Yüksek parlaklığı ve minimum bakım ihtiyacı sayesinde VPL-FHZ700L, toplantı salonları ve dersliklerden müze, sergi ve satış mağazalarına kadar çok sayıda uygulamada sunum için ideal bir seçimdir.

Serbest açılı kurulum ve kenar karıştırma gibi kurulumu kolaylaştıran özellikler, çok çeşitli kurumsal, eğitim, kamu sektörü ve eğlence ortamına entegrasyona yardımcı olur.

*1 Mart 2014 itibariyle
*2 Otomatik Işık Karartma özelliği etkinken. Gerçek saatler kullanıma bağlı olarak değişebilir.


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved