İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
LAZER LCD PROJEKSİYON
VPL-FHZ55
Fiyat Sorunuz

Ad
SONY VPL-FHZ55 + LENS PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
4.000,00

Çözünürlük
1920x1200

Kontrast
8000:1

Lazer Ömrü
20.000,00 Saat

Network
Kontrol

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Yok

Kasa Ölçüsü
390 mm x 148 mm x 500 mm

Ağırlık
11,00 Kg.

Açıklama

Dünyanın ilk 3LCD lazer projektörüyle her şeyi yeni bir ışıkla görün

Dünyanın ilk 3LCD lazer projektörü olan VPL-FHZ55, görev açısından önemli kurulum uygulamalarında standartları değiştiren performans ve güvenilirlik sunar.

Full HD'den daha yüksek çözünürlüğe sahip parlak ve ayrıntılı WUXGA görüntüler üreten bu projektör, geniş bir kurulum gereksinimi aralığı için ideal çözümdür. Projektör, izleyicilerinizin pikseller yerine büyük, güzel görüntüler görmesini sağlar.

Çevre dostu lazer ışığı kaynağı Sony tarafından geliştirilen 3LCD BrightEra™ teknolojisiyle birlikte sunulur. Üstün görüntü kalitesi ve 4000 lümen parlaklığın yanı sıra olağanüstü kontrast ve tutarlı renk kararlılığı ile farkı göreceksiniz.

Üstelik, lazer ışık kaynağı lambalı geleneksel projektörlere göre çok daha uzun bir süre olan tipik 20.000 saat kullanım ömrü sunacak şekilde tasarlanmıştır. Önemli ölçüde azalan bakım gereksinimleri enerji tasarrufu sağlayan geniş bir özellik aralığıyla birleştiğinden ortaya toplam maliyetini büyük oranda azaltan bir ürün çıkar.

VPL-FHZ55, akademik kuruluşlar, kurumsal, medikal ve kamu sektörü kurumlarından ziyaretçilerin ilgisini çeken etkinliklere ve perakende satış alanlarına kadar tüm ortamlara sorunsuz şekilde uyum sağlar. Süper boyutlu ekranlar oluşturmak, hatta gerçek, hassas görüntüleri kıvrımlı yüzeylere yansıtmak için birden fazla projektördeki görüntüleri sorunsuz şekilde birleştirin. Projektörü istediğiniz açıda kurun - yan veya baş aşağı fark etmez. VPL-FHZ55'te yaratıcı özgürlüğünüz için hiçbir sınırlandırma söz konusu değildir.


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved