İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
PROFESYONEL SERİ
VPL-FH31
Fiyat Sorunuz

Ad
SONY VPL-FH31 + LENS PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
4.300,00

Çözünürlük
1920x1200

Kontrast
2000:1

Network
Kontrol

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Yok

Kasa Ölçüsü
390 mm x 148 mm x 477 mm

Ağırlık
8,00 Kg.

Açıklama

Yüksek parlaklık ve düşük bakım - Her ortam için mükemmel performans

VPL-FH31, yüksek kaliteli bir projektör gereken neredeyse her ortama sorunsuzca uyacak şekilde tasarlanmıştır. Parlaklığı, yakınlaştırma ve yansıtma açısı aralığı, geniş lens kaydırma aralığıyla birleşince bu, diğer projektörlerin zorluk yaşayacağı yüksek ortam ışığının olduğu yerlerde bile bu projektörün çalışabileceği anlamına gelir. 

Kurulduktan sonra VPL-FH31, olağanüstü görüntü özelliklerine ve uzun ömre sahip olarak Toplam Sahip Olma Maliyetinin düşmesine olanak sağlar. Sony'nin BrightEra teknolojisi, LCD panelleri zararlı ultraviyole ışığa karşı koruyarak sistem ömrü boyunca renk saflığını artırır ve korur. Senkronize lamba ve filtre değiştirme periyotları gibi akıllı özellikler, maliyetleri ve çalışılmayan süreyi azaltır. 

Olağan geniş özellik aralığına sahip olan VPL-FH31; perakende satış, kurumsal TV uygulaması için Dikey Mod özelliği kurulumuna, eğmeye ve kenar karıştırmaya da (sorunsuz bağlantı ile birden çok projektör) olanak sağlar. Diğer özellikler arasında; yan yana görüntü yansıtma ve DICOM medikal eğitimi gibi gelişmiş projeksiyon özellikleri yer alır ve VPL-FH31 kalite, benzersiz kurulum konumları ve pratiklik gerektiren yerler için en belirgin projektör tercihidir.


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved