İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
PROFESYONEL SERİ
VPL-CW276
6.250,00

Ad
SONY VPL-CW276 PROJEKSİYON CİHAAZI

Tip
LCD

Lümen
5.100,00

Çözünürlük
1280x800

Kontrast
3000:1

Network
Kontrol

Keystone
Dikey / Yatay

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
2 x HDMI

Kablosuz
Yok

Kasa Ölçüsü
406 mm x 122.3 mm x 330.5 mm

Ağırlık
5,00 Kg.

Açıklama

Oldukça parlak ve yüksek çözünürlüklü görüntüler, kolay kurulum ve düşük çalıştırma maliyetiyle okullarda ve toplantı odalarında

VPL-CW276; kurulum esnekliği, düşük toplam sahip olma maliyetiyle enerji verimliliği ve yüksek görüntü kalitesi sunarken her dekora uyum sağlayan şık bir tasarıma sahiptir. 

Kullanıcılar, görüntü düzeltme özellikleri ve lens kaydırma/yakınlaştırma kabiliyeti sayesinde her görüntüyü dengelenmiş projeksiyon açısından bile ekrana rahatlıkla yerleştirebilir. 

Ayrıca bu kurulum projektörleri, optimum enerji verimliliği ve düşük toplam sahip olma maliyeti düşünülerek tasarlanmıştır. Bu projektörler, otomatik güç tasarruf işlevi, lamba kontrol teknolojili görüntü kapatma işlevi, uzun ömürlü lambalar ve düşük güç tüketimi sunar. 

Her model yüksek görüntü kalitesi sunar. VPL-CW276, 5200 lümen* parlaklık sağlar ve WXGA çözünürlüklü yüksek görüntü kalitesi sunar. 

VPL-CW276 özellikle kolay kurulum ve kullanılabilirlik olmak üzere, enerji verimliliği, düşük bakım ve güvenilir görüntü kalitesi gibi Sony'den beklediğiniz tüm özellik ve işlevleriyle orta ve büyük ölçekli sınıflar, konferans odaları ve bu gibi çoğu ortam için idealdir. 


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved