İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
OFİS & OKUL PROJEKSİYONU
VPL-EX295
2.599,00

Ad
SONY VPL-EX295 PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
3.800,00

Çözünürlük
1024x768

Kontrast
3300:1

Network
Görüntü Aktarımı

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Yok

HDMI
Var

Kablosuz
Opsiyonel iphone & ipod & Android & Pc Wi-Fi

Kasa Ölçüsü
365 mm x 105.3 mm x 252.5 mm

Ağırlık
4,00 Kg.

Açıklama

Öğretmenlere danışılarak tasarlanan ve günümüzün sınıfları için özel olarak yapılmış bu parlak, enerji tasarrufu sağlayan, kablosuz taşınabilir projektörlerle eğitime canlılık katın

Üstün XGA görüntü kalitesini akıllı enerji tasarrufu sağlayan özellikleriyle birleştiren VPL-EX295 taşınabilir projektör, öne çıkan güçlü sunumlarla öğrenme deneyimini iyileştirir. Bu projektör, kullanımı kolay ve kablosuz olduğundan, günümüzün ağ ile donatılmış sınıflarında öğrencilerin derse katılımını en üst düzeye çıkarmak ve yoğun okul gününüzü rahatlatmak için idealdir. 

Sony BrightEra™™ panel teknolojisi, gün ışığından karanlık sınıflara kadar her koşulda net görüntüler sunar. Çok sayıda arabirim kolay bağlantıya olanak sağlarken çeşitli Görüntü Modları da isterseniz slayt gösterileri, isterseniz de PC belgeleri, resimler veya videolar görüntülüyor olun tüm kaynaklarla görüntülemeyi en iyi hale getirir. İsteğe bağlı bir Wi-Fi® modülünün eklenmesiyle öğrencilerin ve öğretmenlerin ev ödevi, görüntü ve grafikleri akıllı telefon ve tablet bilgisayar gibi mobil cihazlardan kablosuz olarak paylaşması sağlanır. Her iki projektörde de çeşitli akıllı enerji tasarrufu sağlayan özellikler bulunur. Ayrıca 10.000 saate kadar önerilen lamba değiştirme süresi sayesinde, çalışılmayan süre ve bakım maliyetleri en aza indirilmiştir.


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved