İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
KISA MESAFE PROJEKSİYON
VPL-SW635C
5.499,00

Ad
SONY VPL-SW635C İNTERAKTİF ULTRA KISA MESAFE PROJEKSİYON CİHAZI

Tip
LCD

Lümen
3.100,00

Çözünürlük
1280x800

Kontrast
3000:1

Network
Kontrol

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Opsiyonel iphone & ipod & Android & Pc Wi-Fi

Kasa Ölçüsü
372 mm x 138 mm x 382 mm

Ağırlık
6,00 Kg.

Açıklama

Kolay kurulum ve enerji tasarrufu özelliklerine sahip olan parlak, yüksek kontrastlı, geniş ekranlı projektör: Etkileşimli işlevleri ve kablosuz bağlantı imkanıyla orta büyüklükteki sınıflar ve toplantı odaları için idealdir.

VPL-SW635C Ultra Kısa Yansıtma Açılı projektör; basit, esnek kurulumu ve diğer cihazlarla bağlantı kurmayı sağlayan zengin arabirim seçenekleriyle sınıfta veya kurumsal kullanım için idealdir.

Sony'nin gelişmiş 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi mükemmel renk kararlılığına sahip, son derece parlak ve yüksek kontrastlı geniş ekran WXGA görüntüler sunar. Projektörün güçlü 3100 lümen renkli ışık çıkışı, sunumların aydınlık sınıflarda bile her zaman net şekilde görülmesini sağlar.

İsteğe bağlı Wi-Fi® modülü okul veya ofis ağlarıyla sorunsuz entegrasyon sağlar. Böylece, öğrenciler ödevleri, görüntüleri ve grafikleri PC'lerinden, akıllı telefonlarından ve tabletlerinden kablosuz olarak paylaşabilir. Öğretmen ve öğrencinin ekrana aynı anda yazı yazmasını sağlayan çift kalem etkileşimiyle öğrenim daha zengin ve daha işbirliğine dayalı bir hale gelir. PC'siz etkileşim modunda bağlı bir PC olmadan ekrandaki sunumlara yazı yazabilir, çizim yapabilir ve açıklama ekleyebilirsiniz.

Her iki projektörde de çeşitli akıllı enerji tasarrufu sağlayan özellikler bulunur. Ayrıca 8000 saate kadar daha uzun lamba değiştirme zamanı, senkronize filtre ve lamba bakımına imkan sunarak maliyetleri en aza indirir ve yoğun sınıflarda ürünün çalışmama süresini azaltır.Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved