İletişim Formu
x
Ad Soyad
Email
Mesaj
 
KISA MESAFE PROJEKSİYON
VPL-SW620C
1.359,00

Ad
SONY VPL-SW620C İNTERNETAKTİF ULTRA KISA MESAFE PROJEKSİYON

Tip
LCD

Lümen
2.600,00

Çözünürlük
1280x800

Kontrast
3000:1

Lamba Ömrü
10.000,00 Saat

Network
Kontrol

Keystone
Dikey

Lens Kaydırma
Dikey / Yatay

HDMI
Var

Kablosuz
Opsiyonel iphone & ipod & Android & Pc Wi-Fi

Kasa Ölçüsü
372 mm x 138 mm x 382 mm

Ağırlık
6,00 Kg.

Açıklama

Orta büyüklükteki odalar için ideal olan, kolayca kurulabilen, çevre dostu özelliklere, isteğe bağlı kablosuz bağlantıya ve bilgisayar tabanlı etkileşim işlevine sahip, parlak, yüksek kontrastlı geniş ekran projektör

Sony tarafından geliştirilen 3LCD BrightEra™ panel teknolojisi sayesinde kullanıcılar, mükemmel renk kararlılığına sahip, çok parlak ve yüksek kontrastlı geniş ekran WXGA görüntülerin keyfini çıkarabilir. Projektörün güçlü 2600 lümen renkli ışık çıkışı, sunumların her zaman net olmasını sağlar. Kolayca kurulabilen ve diğer cihazları bağlamak için çok sayıda arabirime sahip olan VPL-SW620C, okul veya ofis ağlarına sorunsuz şekilde entegre edilebilir. İsteğe bağlı bir Wi-Fi® modülünün eklenmesiyle kullanıcıların ev ödevi, görüntü ve grafikleri bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi cihazlardan kablosuz olarak paylaşması sağlanır. Her iki projektörde de çeşitli akıllı enerji tasarrufu sağlayan özellikler bulunur. Ayrıca 8000 saate kadar daha uzun lamba değiştirme zamanı senkronize filtre ve lamba bakımına imkan sunarak ürünün çalışmama süresini azaltır ve maliyetleri en aza indirir. Öğretmen ve öğrencinin ekrana aynı anda yazı yazmasını sağlayan çift kalem etkileşimiyle öğrenme deneyimi daha akıllı, keyifli ve paylaşımlı hale gelir.

 • Uzun ömürlü lamba

  Düşük modda 8000 saat.

 • Tabletle kablosuz sunum

  Kablosuz sunum özelliği tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan dosya sunmanızı kolaylaştırır.

 • Interactive Presentation Utility uygulaması

  Çift kalem otomatik kalibrasyon etkileşimi ve IPU2 yazılımıyla birlikte sunulur

 • Kurulum kolaylığı

  Lens kaydırma işlevi sayesinde yansıtılan görüntünün konumu dikey düzlemde -%3,7 - +%3,7 ve yatay düzlemde -%2,3 - +%2,3 hareket ettirilerek ve 1,03 kat optik yakınlaştırılarak kolayca ayarlanabilir.


Video

İSTEK ve TALEP FORMU
Konu
Adınız Soyadınız
Firma Adınız
E-Posta Adresiniz
Adresiniz
Telefonunuz
İstekleriniz
 
Güvenlik Kodu
 
 

Copyright © 2015 Sony Projeksiyon Lamba- All Rights Reserved